Život ve společnosti

Úspěšná společnost

Za úspěchy společnosti a dlouhodobou stabilní pozici na trhu vděčíme našim zaměstnancům, kteří odvádějí kvalitní práci a jsou ve svých oborech zkušenými odborníky.

Kariérní růst
Kariérní růst
Dbáme na profesní rozvoj, každý může dosáhnout kariérního pokroku v oboru, který si zvolil.
5 týdnů dovolené a pružná pracovní doba
5 týdnů dovolené a pružná pracovní doba
Poskytujeme týden dovolené nad rámec zákona. 37,5 hodinová týdenní pracovní doba a její pružné rozvržení pomáhá skloubit pracovní a soukromý život.
Příspěvek na stravování
Příspěvek na stravování
Přispíváme na stravenky. Využívat lze i restauraci v budově společnosti.

Odměňování

Mzdové ohodnocení roste se zvyšující se odborností i nabytými zkušenostmi. Máme motivačně kariérní nastavení, vyplácíme čtvrtletní prémie, za mimořádné výkony mimořádné odměny a roční odměny.

Odměny k životním a pracovním výročím
Odměny k životním a pracovním výročím
Poskytujeme finanční odměny, příspěvky na rekreaci i dárky pro radost. Vážíme si loajality našich zaměstnanců a za odpracované roky u naší společnosti děkujeme štědrými finančními benefity.
Penzijní připojištění
Penzijní připojištění
Na penzijní připojištění poskytujeme příspěvek v částce 8 400 Kč ročně.
Bezúročné zápůjčky
Bezúročné zápůjčky
Pomáháme při pořizování bydlení i v situacích, kdy zaměstnanec potřebuje rychlou finanční výpomoc.

Celoživotní vzdělávání

Investujeme do vzdělávání odborného, legislativního i osobního rozvoje našich lidí. Podporujeme zaměstnance, aby se aktivně podíleli na svém růstu.

Manažerské dovednosti
Manažerské dovednosti
Připravujeme speciální semináře zaměřené na vedení lidí, komunikaci, motivaci. Firemní knihovnička zahrnující knihy podporující osobní rozvoj pomůže k poznávání sebe i druhých.
Kurz angličtiny
Kurz angličtiny
Bezplatné kurzy angličtiny se konají přímo v budově společnosti.

Atmosféra

Naše firemní kultura stojí na pevných základech budovaných více jak čtvrtstoletí. Vytváříme příjemné pracovní prostředí a máme dobré vztahy mezi kolegy. Jsme otevření novým trendům, nasloucháme přáním a nápadům zaměstnanců. Pořádáme akce, které zpestřují pracovní i soukromý život zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků.

Pro děti
Pro děti
Dětem zaměstnanců přispíváme na dětské tábory a každoročně pořádáme firemní den s pestrým programem pro celou rodinu.
Kultura a sport
Kultura a sport

Jezdíme do divadel a na koncerty. Organizujeme poznávací, turistické, lyžařské zájezdy a sportovní akce pro zaměstnance a jejich blízké.

Tělocvična ve firmě – pod vedením zkušené lektorky je připraven cvičební program pro regeneraci těla a mysli i lepší kondici.

Společenská odpovědnost

S našimi obchodními partnery budujeme transparentní vztahy založené na důvěře. Dbáme o rovný přístup ve vztahu k zaměstnancům. S využitím nejnovějších technologií minimalizujeme dopady našeho podnikání na životní prostředí.

Moderní technologie
Moderní technologie
Sledujeme trendy v nových technologiích, aby naše stavby odpovídaly nejvyššímu možnému standardu.
Finanční příspěvky
Finanční příspěvky
Podporujeme zejména spolky a akce v našem regionu. Při udělování finančních příspěvků vycházíme vstříc návrhům našich zaměstnanců. Více na Podporujeme.

Zkušenosti zaměstnanců

VERONIKA, 28 let

„Skrze pracovní úkoly si plním své osobní cíle a sny. Cením si volnosti, možnosti seberealizace a podpory vzdělávání.“

PETR, 39 let

„Líbí se mi, že pracuji ve smíšeném kolektivu všech věkových skupin a že díky širokému pracovnímu záběru nemám každý den stejný. Také oceňuji, že si s kolegy i vedoucími vycházíme navzájem vstříc.“

LUKÁŠ, 26 let

„Firemní kurz angličtiny je pro mě skvělou příležitostí, jak udržet svou angličtinu na komunikativní úrovni a zároveň se v ní neustále zdokonalovat.“

MARTIN, 25 let

„Velkým benefitem, při dlouhodobém pracovním vztahu, je určitě bezúročná zápůjčka, která mi pomohla v tíživé finanční situaci.“

Připojte se k nám

Staňte se součástí našeho týmu, kde může vyniknout Váš talent v přátelské atmosféře firmy s dlouhou tradicí.

Nabídka pro studenty

Možnosti pracovního uplatnění

Studujete a chcete zároveň pracovat na zajímavých projektech, rozšiřovat své znalosti a budovat svou profesní kariéru? Připravte se na budoucnost s naší nabídkou pro studenty.

Studentům oborů stavební, elektro, strojní, chemie a farmacie, kteří mají zájem o pracovní uplatnění v naší společnosti, nabízíme možnost spolupráce už v průběhu studia.

Nabízíme vám:

  • práce na částečný pracovní úvazek v průběhu roku,
  • brigády v průběhu prázdninových měsíců,
  • spolupráce při zadávání a vedení diplomových prací,
  • realizace odborné praxe,
  • další možnosti spolupráce dle dohody.

Volné pozice

Máte zájem o jinou pozici? Dejte nám vědět.

Dagmar Gajdová

Personalista

+420 571 664 285

Životopis a motivační dopis zasílejte na d.gajdova@eproznov.cz


SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ Odesláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů, které budou zpracovány v souladu s nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) o ochraně osobních údajů a zákonem 101/2000 Sb. EP Rožnov, a.s., jakožto správce, bude zpracovávat Vámi poskytnuté údaje za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle po dobu jednoho roku. Kdykoli můžete požádat o smazání nebo opravu svých osobních údajů.

Co vás zajímá nejčastěji

Na zaslaný životopis zatím nemám odpověď.

Posouzení Vaší žádosti může nějakou dobu trvat. Chcete-li mít jistotu, že jsme Vaši nabídku obdrželi, kontaktujte personalistu.

Co se stane s životopisem po výběrovém řízení?

Pokud Vás nevybereme, bude životopis po ukončení výběrového řízení vymazán. Pro případnou pozdější nabídku zaměstnání na jinou vhodnou pozici si životopis ponecháváme pouze s Vaším souhlasem a pouze na dohodnutou dobu.

Je pracovní smlouva uzavírána na dobu určitou nebo neurčitou?

Záleží na oboustranné dohodě. První pracovní smlouva je zpravidla uzavírána na rok, další pokračování již na dobu neurčitou.

Nabízíte práci z domova?

Zatím možnost práce z domova zavedena není, ale díky pružnému rozvržení pracovní doby lze lépe slaďovat pracovní život se soukromým.

zavřít