Pronájem nebytových prostor

Vážení zájemci,
oslovujeme Vás s nabídkou pronájmu nebytových prostor.

PŘEDMĚT PRONÁJMU

Nebytové prostory v objektu sídla společnosti EP Rožnov, a.s. Jedná se o kancelářské prostory vhodné pro administrativní činnosti nebo drobnou výrobu. Pronájem je včetně využívání společných prostor (výtahy, chodby, WC atd.).

S bližší strukturou, rozmístěním a uspořádáním ploch k pronájmu je možné se seznámit při osobním jednání.

MÍSTO PRONÁJMU:

Budova se nachází v klidné zóně města Rožnova, cca 5 minut od centra, na adrese Boženy Němcové 1720, Rožnov pod Radhoštěm.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:

Vybavenost pronajímaných prostor:

Nabízené prostory je možné dovybavit dle požadavků nájemce. V případě zájmu je možné provést úpravu dispozic přesně podle Vašich potřeb. K dispozici jsou dva moderní výtahy. Možnost samostatných vstupních bezpečnostních dveří na určité části pronajímaných prostor.

Poskytované doplňkové služby:

K pronajímaným prostorám jsou k dispozici parkovací místa. Objekt je střežen bezpečnostními kamerami včetně 24 hodinové služby recepce. V objektu je umístěna restaurace „Záhumení“, kde je možnost stravování (snídaně, obědy), včetně organizování prezentačních a společenských akcí s občerstvením s možností využití samostatného salónku pro jednání.

CENOVÉ PODMÍNKY

Orientační cena pronajímaných prostor je 950 Kč/ m 2 /rok, bez služeb. Konečná cena bude stanovena vzájemnou domluvou s přihlédnutím na podlaží, velikosti pronajímané plochy atd.

KONTAKT:

EP Rožnov, a.s.
Petr Volný – vedoucí provozního úseku
Tel.:+420 571 6­64 243, mobil: 725 989 788
e-mail: p.volny@eproznov.cz


zavřít