Continental Automotive Czech Republic s.r.o.

Filtrační box


Rozsah prací: projektová dokumentace, dodávka a montáž

Zpracování PD: 02 – 03/2021

Realizace stavby: 03 – 04/2021

Závod Continental Automotive v Brandýse nad Labem je globálním dodavatelem automobilové elektroniky do vozů mnoha světových značek. Vyrábí autorádia, multimediální systémy a jejich přední displeje, palubní přístroje, ovládací panely klimatizací, telematiku, eCall systémy a také řídící jednotky palivových systémů. V Brandýse nad Labem sídlí i R&D centrum s vlastní vzorkovnou, které pracuje na vývoji produktů nejen pro Brandýs, ale i pro další závody Continental po celém světě.

Naše společnost dodala a nainstalovala ve stávající výrobní hale H10 v areálu BDY II Filtrační box EG, který je samostatným čistým prostorem třídy čistoty ISO 7 (dle ISO 14644–1) o celkové ploše 61 m2.

Filtrační box EG tvoří kovové příčky s prosklením, kovové automaticky ovládané dveře s blokací a optickou a akustickou signalizací, kovové podhledy, do kterých byly integrovány oběhové jednotky (FFU) a osvětlení. Vstup zaměstnanců do čistých prostor je řešen přes personální propust. Přísun materiálu do výroby probíhá pomocí materiálové propusti. Filtrační box EG má označení CE.

Realizace všech stavebních prací probíhala bez přerušení okolních výrobních procesů investora.


zavřít