CZ EN RU

 

EP < EP Medical < Komplexní řešení vestavby operačních sálů

EP Medical / Komplexní řešení vestavby operačních sálů

EP Rožnov, a.s. nabízí komplexní řešení pro vestavby operačních sálů a zázemí, sterilizace, JIP, ARO, laboratoře a ostatní čisté prostory. Poskytujeme odborné konzultace, zpracování studie a kompletní projektové dokumentace.

 

V naší výrobní společnosti EPIGON spol. s r.o. je na základě projektové dokumentace zpracována dílenská dokumentace, vč. 3D vizualizací, do kterých jsou zapracovány individuální požadavky zákazníka.

Jednotlivé komponenty vestavby operačního sálu a zázemí jsou vyráběny a kompletovány v našich výrobních prostorách vybavených moderními technologiemi. Montáž celého systému vestavby operačních sálů a zázemí je realizována tak, aby co nejméně zasahovala do běžného provozu okolních pracovišť.

Provádíme kvalifikace a validace dokončené vestavby a následný servis technologických zařízení souvisejících s vestavbou operačního sálu, vč. školení personálu. Na základě komplexnosti poskytovaných služeb a našich dlouholetých zkušeností nabízíme funkční operační sály s variabilním řešením dle Vašich individuálních požadavků, s vybavením, které je integrováno v systému vestavby a zvyšuje komfort práce personálu a s designem, který podtrhuje čistotu, kvalitu a kompaktnost celého operačního sálu.

EP Rožnov, a.s.
Boženy Němcové 1720
Rožnov pod Radhoštěm 756 61
GPS: 49°27'24.437"N, 18°8'51.669"E

O společnostiNaše službyReference  Integrovaný systém managementu  Společnosti ve skupiněKariéraKontakty


+420 571 664 111

+420 571 664 400

ep@eproznov.cz


© 2013 – 2014 webdesign: jacha.cz, programování: MARF reklamní agenturatvorba webových stránek.
Mapa stránek.