CZ EN RU

 

EP < EP Medical < Vybavení operačního sálu a zázemí

EP Medical / Vybavení operačního sálu a zázemí

Uživatelskému komfortu přikládáme velkou váhu. Ani nejmodernější technologie a nejpropracovanější technický návrh nepomohou, když je užívání nepříjemné. Proto k našim operačním sálům nabízíme řadu zařízení a doplňků, které Vám především usnadní a také zpříjemní Vaši náročnou práci.

 

Náhledový monitor

je integrován ve stěnovém systému a umožňuje lékařům na sále přehledně zobrazit potřebné dokumenty. K jeho ovládání slouží výklopná klávesnice, dálkový ovladač nebo přímo Vaše prsty na plně dotykové obrazovce monitoru.

Výklopná klávesnice

Periferie výpočetní techniky a hygienické požadavky nikdy nešly ruku v ruce. Výklopná klávesnice v našich operačních sálech EP MEDICAL tento fakt překonala. Díky mini-gap konstrukci a omyvatelnému povrchu bez potíží splňuje požadavky nemocničního provozu. Mimo dobu používání lze klávesnici zaklopit do stěnového systému a uspořit tak cenný prostor operačního sálu.

Operační svítidla s LED zdroji a video systémem

V rámci vestaveb operačních sálů dodáváme vysoce výkonná operační svítidla s LED zdroji a s možností instalace video systému. U těchto svítidel lze zvolit příslušenství i možnosti nastavení jednotlivých parametrů (např. barevná chromatičnost, intenzita osvětlení, geometrie osvětlení operačního pole) dle Vašich potřeb.


Multifunkční panel

je osazen do stěnového systému a slouží k ovládání a sledování důležitých provozních parametrů na operačním sále a k zobrazování požadovaných aktuálních dat jako je čas, teplota, vlhkost vzduchu na operačním sále, tlak medicinálních plynů atd. Na jednom místě získáte okamžitou kontrolu nad všemi zařízeními v operačním sále.

Audio systémy

jsou další možností, jak zpříjemnit průběh náročné operace. Díky ozvučení operačního sálu a audio soustavě s jednoduchým ovládáním se operační sál posune do další dimenze.

Hodiny

Přesný čas je nezbytný. Díky analogovým nebo digitálním hodinám jej budete vidět okamžitě. Kromě funkčního požadavku mohou hodiny splnit i ten designový díky mnoha variantám vzhledu a typu ciferníku.

Nábytek

Všechny nástroje a potřebný materiál musí být na správném místě. Konfiguraci nábytku plně přizpůsobujeme Vašim potřebám a také v souladu s barevným řešením operačních sálů.

Nerezová mycí koryta

vyrábíme v různých velikostech s bateriemi, které dávkují vodu na základě snímání bezdotykového čidla. Součástí mohou být i dávkovače dezinfekce s bezdotykovým ovládáním nebo s mechanickým dávkováním.

EP Rožnov, a.s.
Boženy Němcové 1720
Rožnov pod Radhoštěm 756 61
GPS: 49°27'24.437"N, 18°8'51.669"E

O společnostiNaše službyReference  Integrovaný systém managementu  Společnosti ve skupiněKariéraKontakty


+420 571 664 111

+420 571 664 400

ep@eproznov.cz


© 2013 – 2014 webdesign: jacha.cz, programování: MARF reklamní agenturatvorba webových stránek.
Mapa stránek.